Динамо з дебютним голом Пономаренка розгромило Верес

Динамо — Верес. Фото — upl.ua

Динамо на своєму полі обіграло Верес у перенесеному матчі 5-го туру Української Прем’єр-ліги – 3:0.

Підопічні Олександра Шовковського повели у рахунку перед перервою. Андрій Ярмоленко відправив м’яч у ворота, скориставшись помилкою воротаря гостей Вадима Ющишина.

Зазначимо, що Ярмоленко забив свій 106-й гол у чемпіонатах України та вийшов на четверте місце у списку найкращих бомбардирів в історії елітного дивізіону.

Ближче до кінця зустрічі Динамо збільшило перевагу зусиллями Матвія Пономаренка, який вийшов на заміну. Це дебютний гол 18-річного форварда за київську команду. Через чотири хвилини Володимир Шепелєв зробив рахунок розгромним. Два асисти в активі Назара Волошина.

Динамо посідає друге місце в УПЛ, відстаючи від Шахтаря на чотири очки за чотири тури до завершення чемпіонату. Гірники сьогодні розгромили Чорноморець – 4:1.

Верес йде в зоні стикових матчів за місце в УПЛ, випереджаючи Минай та Металіст 1925 на одне очко.

У наступному матчі Динамо прийме Колос 5 травня. Верес зустрінеться з Минаєм 6 травня.