Збірна України з хокею у повторному спарингу взяла реванш у Латвії

Украина — Латвия. Фото — facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України з хокею в овертаймі взяла гору над другою командою Латвії у повторному контрольному матчі – 2:1.

Зустріч відбулася у Ризі на льоду спорткомплексу «Даугава» у рамках підготовчого збору до чемпіонату світу-2024 у дивізіоні 1В.

Як і у вчорашньому спарингу, синьо-жовтим вдалося першими вийти вперед – цього разу відзначився Олексій Ворона далеким кидком. Латвійці у середині третього періоду зуміли зрівняти рахунок.

У результаті гра знову перетекла в овертайм, і цього разу команді Дмитра Христича зуміла взяти реванш за вчорашню поразку 2:3. Вирішальну шайбу з передачі Пилипа Пангелова-Юлдашева провів Олександр Пересунько.

Збірна України розпочне виступ на ЧС-2024 матчем проти Естонії 27 квітня. Далі синьо-жовті зіграють із Нідерландами (28 квітня), Китаєм (30 квітня), Іспанією (1 травня) та Литвою (3 травня). Переможець турніру вийде до Дивізіону IA, команда, яка займе останнє місце, опуститься до Дивізіону IIA.

• Контрольний матч

Латвія В – Україна – 1:2 ОТ (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – Ворона (Кривошапкін), 28:48. 1:1 – Мелналсніс (Візбеліс), 51:05. 1:2 – Пересунько (Пангелов-Юлдашев, Лялька), 61:07